Premiership Croatia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Premiership Croatia

Croatian forum about Premiership
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Manchester United - Arsenal 13.4.2008.

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Red_devil
Third League
Third League
Red_devil


Broj postova : 356
Age : 31
Bodovi : 12
Registration date : 07.03.2008

Manchester United - Arsenal 13.4.2008. Empty
PostajNaslov: Manchester United - Arsenal 13.4.2008.   Manchester United - Arsenal 13.4.2008. Icon_minitimened tra 13, 2008 2:07 am

Nakon briljantnog tjedna engleskog nogometa u kojem su tri Premierligaša izborila plasman u polufinale Lige prvaka, sva pažnja otočke javnosti će biti uperena prema Old Traffordu.

U 'kazalištu snova’ na rasporedu je 'predstava’ koja bi mogla donijeti odluku o naslovu prvaka, ali i sasvim zakomplicirati situaciju na vrhu ljestvice. I za Manchester United i za Arsenal ovo je trenutak istine, domaćine trijumf gura korak do pete obrane naslova prvaka u eri Premiershipa, dok bi Topnici porazom definitivno ispali iz igre.

Posljednjih dana na Old Traffordu se intenzivno bave matematikom, a računica je vrlo jasna. Crvenim vragovima je u zadnjih pet kola dovoljno 13 bodova kako bi i teoretski osigurali prvo mjesto, a u slučaju da 26. travnja pobijede Chelsea za titulu im je dovoljno i deset bodova. Osim s Topnicima i Bluesima vodeću momčad prvenstva očekuju gostovanja kod Blackburna i Wigana, te domaći ogled protiv West Hama.

- Nikad se nisam previše zamarao teorijom. Dovoljno sam iskusan da znam kako je najvažnija prva utakmica koja dolazi, a ne pogled nekoliko kola unaprijed. Utakmica protiv Arsenala mnogo toga nam donosi, ali nam može i pokvariti za sada odličnu poziciju - kazao je Alex Ferguson.

Već godinama Ferguson i Arsene Wenger ne žive u 'ljubavi’ i često su se gledali preko nišana, no uoči današnjeg okršaja sir Alex je više nego pomirljiv. Možda smatra kako mu Arsenal ne predstavlja ozbiljnu prijetnju ili su dvojica vrhunskih stručnjaka napokon potpisla primirje.

- Teško je očekivati vrhunske rezultat od Arsenala kada ima toliko problema s ozljedama. Žao mi je Wengera i Arsenala - kazao je Ferguson pred šokiranim novinarima koji nisu uspjeli otkriti misli li ozbiljno ili su njegove riječi pune ironije.

Fergusonu će to biti 36. sudar s Topnicima, a za sada je u minusu za jednu pobjedu. United je slavio 12 puta, Arsenal 13, a 10 utakmica je završilo bez pobjednika. Od kada je Škot preuzeo ManU 1986. godine Topnici su od svih engleskih klubova uvjerljivo najtvrđi orah za njegovu momčad.

- Neka u Manchester ne misle kako će lako doći do bodova - zaprijetio je prvi napadač Topnika Emmanuel Adebayor.

Međitim, trenutačna forma u veliku prednost gura vragove. ManU je u zadnjih 13 susreta u svim natjecanjima poražen samo jednom, dok je Arsenal od zadnjih 12 utakmica dobio samo dvije. Nakon što su ostali bez prilike za trofej u FA i Liga Kupu, te Ligi prvaka većina stručnjaka smatra kako će Topnici konačan slom doživjeti danas. No, Wengere ne želi potpisati poraz.

- Statistika nije na našoj strani no ova je utakmica vrhunac sezone za naš klub. Svi smatraju da smo ispali iz utrke za naslov prvaka, no borit ćemo se sve dok imamo i teoretske izglede za prvo mjesto - poručio je Wenger, te dodao - ukoliko ove sezone osvojimo naslov prvaka bio bi to vrhunac moje karijere.

Topnici u Manchester dolaze bez ozlijeđenih Mathieua Flaminia, Denilsona i našeg Eduarda da Silve, dok u domaćim redovima neće biti Nemanje Vidića.

preuzeto sa nogometni-magazin.com




Evo ključne utakmice za Arsenal ako žele ostati u utrci za naslov prvaka.No mislim da Arsenal nema baš prevelike šanse jer Man Utd,predvođen C.Ronaldom,je nezaustavljiv...Moja prognoza pobjeda Manchestera sa 2 gola razlike.
[Vrh] Go down
you like dags?
Third League
Third League
you like dags?


Broj postova : 343
Age : 35
Location : Old Trafford
Registration date : 11.03.2008

Manchester United - Arsenal 13.4.2008. Empty
PostajNaslov: Re: Manchester United - Arsenal 13.4.2008.   Manchester United - Arsenal 13.4.2008. Icon_minitimened tra 13, 2008 2:50 am

također mislim da će red devilsi pobijedit topnike...u odličnoj su formi, a arsenal nikako da poveže konce u igri...
[Vrh] Go down
Didier_D
Second League
Second League
Didier_D


Broj postova : 748
Bodovi : 17
Registration date : 07.03.2008

Manchester United - Arsenal 13.4.2008. Empty
PostajNaslov: Re: Manchester United - Arsenal 13.4.2008.   Manchester United - Arsenal 13.4.2008. Icon_minitimeuto tra 15, 2008 12:19 pm

Man Utd 2-1 Arsenal


Zadnja promjena: nknehaj; uto tra 15, 2008 12:35 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://chelseacro.tk/
Red_devil
Third League
Third League
Red_devil


Broj postova : 356
Age : 31
Bodovi : 12
Registration date : 07.03.2008

Manchester United - Arsenal 13.4.2008. Empty
PostajNaslov: Re: Manchester United - Arsenal 13.4.2008.   Manchester United - Arsenal 13.4.2008. Icon_minitimeuto tra 15, 2008 12:32 pm

zašto lock?Ja iskreno ne vidim pravi razlog da lockamo temu,možda će neko komentirat...

evo ja želim reći da sam čuo da se Wenger opet žalio na suce da je penal bio neopravdano dosuđen...kaj vi kažete na to...
[Vrh] Go down
Didier_D
Second League
Second League
Didier_D


Broj postova : 748
Bodovi : 17
Registration date : 07.03.2008

Manchester United - Arsenal 13.4.2008. Empty
PostajNaslov: Re: Manchester United - Arsenal 13.4.2008.   Manchester United - Arsenal 13.4.2008. Icon_minitimeuto tra 15, 2008 12:34 pm

Ja kažem da se nema na što žaliti i da je vijest na portalu BigGrin
[Vrh] Go down
http://chelseacro.tk/
Sponsored content





Manchester United - Arsenal 13.4.2008. Empty
PostajNaslov: Re: Manchester United - Arsenal 13.4.2008.   Manchester United - Arsenal 13.4.2008. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Manchester United - Arsenal 13.4.2008.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Blackburn - Manchester United 20.4.2008.
» Manchester United portal
» Manchester United - Liverpool
» Manchester United - Middlesbrough
» Sheffield United

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Premiership Croatia :: Klubovi/Clubs :: FC Manchester United-
Forum(o)Bir: