Premiership Croatia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Premiership Croatia

Croatian forum about Premiership
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Sheffield United

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
MiCkeY
Non League
Non League
MiCkeY


Broj postova : 145
Location : STC ZAGREB
Bodovi : -2
Registration date : 20.03.2008

Sheffield United Empty
PostajNaslov: Sheffield United   Sheffield United Icon_minitimečet oľu 20, 2008 9:29 pm

Moj najdrazi klub poslije Dinama...klub je u rasulu (igraci mislim...) a mogli bi si modrica kupit npr. jer im je predsjednik bogatasina...
[Vrh] Go down
you like dags?
Third League
Third League
you like dags?


Broj postova : 343
Age : 35
Location : Old Trafford
Registration date : 11.03.2008

Sheffield United Empty
PostajNaslov: Re: Sheffield United   Sheffield United Icon_minitimepet oľu 21, 2008 7:26 pm

hehe, dobra fora...prije 2 mjeseca sam gledao gradski derbi između sheffield uniteda i sheffield wednesdaya...sheffield wed. je bio domaćin u tom derbiju i na kraju je pobijedio sam mislim 2:0...tekma je bila dosta dobra...i napominjem, oba kluba su u ligi nižoj od premiershipa, dakle u championshipu...ali je bio pun stadion na toj tekmi...dobro, u engleskoj konferencijskoj ligi je više gledatelja na stadionima nego u našoj prvoj ligi... BigGrin
[Vrh] Go down
MiCkeY
Non League
Non League
MiCkeY


Broj postova : 145
Location : STC ZAGREB
Bodovi : -2
Registration date : 20.03.2008

Sheffield United Empty
PostajNaslov: Re: Sheffield United   Sheffield United Icon_minitimepet oľu 21, 2008 9:11 pm

you like dags? je napisao/la:
hehe, dobra fora...prije 2 mjeseca sam gledao gradski derbi između sheffield uniteda i sheffield wednesdaya...sheffield wed. je bio domaćin u tom derbiju i na kraju je pobijedio sam mislim 2:0...tekma je bila dosta dobra...i napominjem, oba kluba su u ligi nižoj od premiershipa, dakle u championshipu...ali je bio pun stadion na toj tekmi...dobro, u engleskoj konferencijskoj ligi je više gledatelja na stadionima nego u našoj prvoj ligi... BigGrin
gledao sam i ja na sport klubu...gle englezi su pre-zaljubljeni u nogomet i kod njih je vecinom sema support your local club tak da na svim stadionima ima dost gledatelja....citao sam clanak o Morecambeu koji je u konferenciji ima skoro duplo vise navijaca neg na nekoj obicnoj tekmi u nasoj ligi
[Vrh] Go down
you like dags?
Third League
Third League
you like dags?


Broj postova : 343
Age : 35
Location : Old Trafford
Registration date : 11.03.2008

Sheffield United Empty
PostajNaslov: Re: Sheffield United   Sheffield United Icon_minitimepet oľu 21, 2008 9:15 pm

s njihove strane to je odlično, a sa naše strane jako bijedno...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sheffield United Empty
PostajNaslov: Re: Sheffield United   Sheffield United Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sheffield United
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Newcastle United
» Manchester United - Liverpool
» Manchester United - Middlesbrough
» Manchester United portal
» Liverpool - Manchester United, 20.03.2008

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Premiership Croatia :: Klubovi/Clubs :: Ostali klubovi-
Forum(o)Bir: