PostajNaslov: Re: Portsmouth   Portsmouth Icon_minitimepet oľu 28, 2008 7:14 pm

Second League
Didier_D

Broj postova : 748
Bodovi : 17

PostajNaslov: Re: Portsmouth   Portsmouth Icon_minitimepon oľu 31, 2008 12:50 pm

Age : 35

PostajNaslov: Re: Portsmouth   Portsmouth Icon_minitimepon oľu 31, 2008 1:20 pm

odlična igra kranjčara koji je zdrmao prečku i asistirao za drugi gol portsmoutha...

Portsmouth - Newcastle 0:0

Nogometaši Portsmoutha našeg Nike Kranjčara i Newcastle Uniteda remizirali su u posljednjemu subotnjem dvoboju 34. kola engleske nogometne lige na Fratton Parku (0-0)...

Portsmouth je tako došao već do osmog remija u 17 domaćih premierligaških utakmica ove sezone. Ipak, Niko Kranjčar sa suigračima je barem uspio prekinuti niz od tri uzastopne pobjede Keeganove momčadi.

U siromašnoj su utakmici gosti bili čak bliži pobjedi. Osim što je David James u nekoliko navrata svojim klasičnim ispadima u polju ugrožavao gol svoje momčadi, djelovao je vrlo sigurno na gol-liniji.

Najveću priliku za gol propustio je Michael Owen u 71. minuti. Nakon jedne pogreške domaćega obrambenog igrača, Owen je s pet metara uspio, uz Jamesovu pomoć, prebaciti gol. Iako lopta vjerojatno ne bi išla u mrežu, James je refleksno reagirao.

Samo dvije minute potom James je zaustavio i lijep udarac Geremija malo izvan 16-erca suvereno uhvativši loptu u letu.

Niko Kranjčar svoju najbolju akciju na utakmici odigrao je u sudačkoj nadoknadi. Lijepo je primio loptu i u okretu prema naprijed riješio se dvojice suparničkih igrača. Drugi od njih, Joey Barton, pogibeljno je uklizao. Ipak, bio je prekratak u startu pa je samo nakratko Kranjčara izbacio iz ravnoteže. U nastavku akcije Niko je, možda i pogrešno, odlučio asistirati za Papa Boubu Diopa umjesto da proba završiti akciju sam, a Senegalčev udarac, već pod blokom, završio je visoko na tribinama.

Jedina dva udarca prema golu Kranjčar je uputio u 14. i 16. minuti prvog poluvremena.

preuzeto sa nogometni-magazin.com
Red_devil
Red_devil

Age : 31
Bodovi : 12

PostajNaslov: Re: Portsmouth   Portsmouth Icon_minitimepet srp 25, 2008 11:51 pm

Kranjčarevi Mornari pojačali su s Crouchem,Littleom,Saharom (posuba iz Chelsea) i s posudbe i Rennesa se vratio traore.Djeziri i Muntari su napustili klub.Reprezentativac Gane prešao je u Inter i time je Portsmouth izgubio važnog igrača,ali najavljuju još 2 kvalitetna pojačanja.

A u međuvremenu iz Monaca su demantirali da su ponudili 15 mil. eura za Niku.

JEROME DE BONTIN, predsjednik francuskog Monaca, demantirao je vijest kako je njegov klub ponudio 15 milijuna eura za hrvatskog nogometaša Niku Kranjčara.

"Kranjčar je jedan od najboljih igrača na svijetu, ali moram opovrgnuti navode kako smo ponudili 15 milijuna za njega", rekao je de Bontin u razgovoru za L'Equipe i spomenuo kako takvih namjera imaju s Joseom Antoniom Reyesom iz Atletico Madrida, a ne s Kranjčarom.

Monaco se spominjao kao treći klub koji je tražio hrvatskog reprezentativca, nakon Arsenala i Rome. No, isto tako Harry Redknapp, trener Portsmoutha, gdje trenutačno igra Kranjčar, je odbijao svaku mogućnost da izgubi hrvatskog nogometaša nazivajući ga glavnim igračem u njihovim uspjesima