Premiership Croatia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Premiership Croatia

Croatian forum about Premiership
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Hrvatska nogometna reprezentacija

Go down 
+6
metkovac
Bayern-4-Ever
hari11
you like dags?
-
Red_devil
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Red_devil
Third League
Third League
Red_devil


Broj postova : 356
Age : 31
Bodovi : 12
Registration date : 07.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimepet oľu 07, 2008 11:21 pm

tema za naše Vatrene
[Vrh] Go down
-
Non League
Non League



Broj postova : 56
Registration date : 07.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimepet oľu 07, 2008 11:26 pm

nema jače repke na svijetu, brazil na može popušit kurac BigGrin
[Vrh] Go down
you like dags?
Third League
Third League
you like dags?


Broj postova : 343
Age : 35
Location : Old Trafford
Registration date : 11.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimeuto oľu 11, 2008 5:13 pm

iduću utakmicu naša repka igra za nešto više od 2 tjedna protiv škotske u glasgowu na hampden parku...iz momčadi su izbačeni marko babić i jurica vranješ, a vraćen je ivan klasnić...bit će teško bez dudua, ali vjerujem da će bilić znat dobro složit sve kockice u našem napadu...inače, ovo je prijateljska utakmica
[Vrh] Go down
hari11
Amatuer
Amatuer
hari11


Broj postova : 45
Location : PULA
Bodovi : -3
Registration date : 09.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimeuto oľu 11, 2008 9:38 pm

Naša repka je među prve tri reprezentacije na svijetu tako da...
[Vrh] Go down
you like dags?
Third League
Third League
you like dags?


Broj postova : 343
Age : 35
Location : Old Trafford
Registration date : 11.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimesri oľu 12, 2008 12:40 am

hmmm, trenutno su 12. repka na svijetu... 8)
[Vrh] Go down
hari11
Amatuer
Amatuer
hari11


Broj postova : 45
Location : PULA
Bodovi : -3
Registration date : 09.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimesri oľu 12, 2008 1:34 am

ali po meni u prve tri... Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
[Vrh] Go down
you like dags?
Third League
Third League
you like dags?


Broj postova : 343
Age : 35
Location : Old Trafford
Registration date : 11.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimesri oľu 12, 2008 2:35 am

po mojem mišljenju, najjače repke trenutno su nizozemska, argentina, brazil i portugal...
[Vrh] Go down
Bayern-4-Ever
Amatuer
Amatuer



Broj postova : 1
Registration date : 16.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimeuto oľu 18, 2008 3:34 pm

Ma rasturamo svima čkicePi Twisted Evil
[Vrh] Go down
you like dags?
Third League
Third League
you like dags?


Broj postova : 343
Age : 35
Location : Old Trafford
Registration date : 11.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimesri oľu 19, 2008 5:07 pm

petrić će biti naj strijelac cheers
[Vrh] Go down
metkovac
Non League
Non League
metkovac


Broj postova : 186
Bodovi : 6
Registration date : 07.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimečet oľu 20, 2008 12:11 pm

[Vrh] Go down
Didier_D
Second League
Second League
Didier_D


Broj postova : 748
Bodovi : 17
Registration date : 07.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimečet oľu 20, 2008 7:16 pm

Novi dres

MODRA DELEGACIJA u sastavu Mario Mandžukić - Josip Tadić - Luka Modrić ekskluzivno je predstavila novu "Najki" opravu nacionalne vrste. Najprodavaniji hrvatski suvenir poslije drvene čaplje, kako je novi dres predstavila sveprisutna Mirna Zidarić, reprezentativci će premijerno navući u Glasgowu, u prijateljskoj utakmici sa Škotskom.

Na Euru će naši u nikad kičastijoj i pripijenijoj varijanti T-šahovnice zaigrati eventualno tek u četvrtfinalu, obzirom da skupinu zbog spleta okolnosti prolazimo u modrom, gostujućem dresu, premijerno predstavljenog na najbolji mogući način, pobjedom na Wembleyju.

Na predstavljanju novog dresa, osim HNS-ovih dužnosnika, okupila su se mnoga poznata imena hrvatske nogometne kreme, poput menadžera Ivana Cvetkovića Tarzana i Marija Mamića, primarno sina Zdravka Mamića, a sekundarno također nogometnog menadžera.

Novi dres Nike Dri-Fit doživio je mnoge izmjene u odnosu na staru varijantu. Hrvatska reprezentacija još nije nastupala u užoj i šarenijoj varijanti. Novi dizajn obilježava šahovnica s bitno većim kvadratićima, koje su sprijeda i straga omeđene bijelim prazninama na koje će se printati brojevi.

Klasični V izrez je plave boje, a pleter, nacionalni uzorak koji datira još iz 800. godine poslije Krista, nalazi se unutar ovratnika. Brojevi i slova na dresu, tvrde u Nikeu, suvremena su interpretacija klasičnog nogometnog dizajna. Grb HNS-a nalazi se na lijevoj, srčanoj, strani, a novost je i natpis "Hrvatska" ispisan na leđima.

Najinovativniji je svakako kroj koji čvrsto prianja uz tijelo te je stoga puno teže povući igrača za dres tijekom duela. Ergonomska mreža na leđima omogućava disanje i hlađenje kože. Izmjene je doživio i donji dio dresa, obzirom da je na stražnjem obrubu hlačica osvanula crveno-bijela šahovnica, koja je u glomaznijoj varijanti montirana i na plave čarape.

"Where the streets have no name...", hit U2-a, poslužio je kao idealna podloga uz koju su cupkali Dinamov kapetan i popratni dvojac koji o novom dresu još uvijek može samo sanjati, pa im je ova svečana prezentacija došla kao naručena.
http://www.index.hr/sport/clanak/promocija-novog-dresa-zaboravite-kockaste-pozdravite-gay--kicaste/379158.aspx
[Vrh] Go down
http://chelseacro.tk/
Didier_D
Second League
Second League
Didier_D


Broj postova : 748
Bodovi : 17
Registration date : 07.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimečet oľu 20, 2008 8:23 pm

sry zbog 2 posta zaredom

______________________________________________________________________________________________________

Novi veliki udarac za Hrvatsku: Teška ozljeda Ivana Rakitića, upitan i Euro?

HRVATSKI reprezentativac Ivan Rakitić jutros je na treningu Schalkea zaradio ozljedu koja bi ga s terena mogla udaljiti do kraja sezone.

Kako piše njemački list Bild, Ivan Rakitić teško je ozlijeđen na jutrošnjem treningu.

Hrvatski je reprezentativac iznenada pao na pod uz bolnu grimasu držeći se za zglob.

Rakitić je ostao ležati na travi i podigao se tek uz pomoć suigrača. U pomoć su priskočili Altintop i Asamoah, podigli Rakitića te mu pomogli da odšepa s terena.

Prema prvoj dijagnozi klupskih liječnika, vanjski ligamenti u zglobu Rakitićeva lijeve noge su potrgani.

Hrvatski je veznjak hitno otpremljen u kliniku u Duisburgu gdje će ga pregledati specijalist.

Ukoliko se prva dijagnoza potvrdi, Rakitić će morati pauzirati četiri do šest tjedana.

Sezona bi za njega u tom slučaju, piše Bild, vjerojatno bila završena.

Također je vrlo upitno hoće li se Rakitić oporaviti na vrijeme da bude dio hrvatske reprezentacije na Europskom prvenstvu u Austriji i Švicarskoj.

Za službenu klupsku stranicu trener Schalkea je potvrdio ozljedu i dodao kako će Rakitićev oporavak trajati najmanje četiri tjedna. Schalkeov trener ne dijeli pesimizam njemačkog tabloida, te se nada kako bi se Rakitić mogao naći na terenu već prije kraja sezone.

index.hr

a u k*r*c

___________________________________________________________________________________________________



Rakitić za Index demantira katastrofične prognoze Bilda:Vraćam se za tri tjedna

IVAN RAKITIĆ demantirao je za Index napise njemačkih novina kako se teško ozlijedio, zbog čega mu je upitan i Euro.

Mladi veznjak Schalkea napomenuo je kako očekuje povratak na teren za najkasnije tri tjedna, nakon čega je objasnio što se zapravo dogodilo.

"Ozljeda se dogodila na jutrošnjem treningu. Malo smo se dodavali, a u jednom trenutku kada sam dobio loptu, krenuo sam s njom naprijed i čim sam stao, osjetio sam jaku bol. Trening nisam mogao nastaviti, a igrači su mi pomogli da odšepam s terena. Na pregledu je ustanovljeno kako su pukla dva ligamenta u gležnju lijeve noge." - rekao je za Index Rakitić.

Rakitić je potom demantirao prognoze njemačkih medija kako se radi o teškoj povredi koja će ga udaljiti sa Eura.

"Ma kakvi upitan za Euro. Tko je to napisao. Po mojoj procjeni ja sam najkasnije za dvadesetak dana opet na travnjaku. Bit ću spreman do uzvratne utakmice Lige prvaka s Barcelonom nadam se.

Ivan je za kraj istaknuo kako mu je ovo prve ozljeda u karijeri.

"Gledajte, sigurno da mi je žao, nikome nije drago kada se povrijedi, ali kako mi je ovo prva ozljeda u karijeri ne mogu biti nezahvalan. Tako je Bog htio, a ja ću sada dati sve od sebe da se što prije vratim na teren" - poručio je Rakitić.

Bild: Teška ozljeda ivana Raktića, upitan i Euro

Njemački Bild prenosi kako je Ivan Rakitić jutros na treningu Schalkea zaradio ozljedu koja bi ga s terena mogla udaljiti do kraja sezone, piše Bild na svojim internetskim stranicama.

Hrvatski je reprezentativac iznenada pao na pod uz bolnu grimasu držeći se za zglob. Rakitić je ostao ležati na travi i podigao se tek uz pomoć suigrača. U pomoć su priskočili Altintop i Asamoah, podigli Rakitića te mu pomogli da odšepa s terena.

Prema prvoj dijagnozi klupskih liječnika, vanjski ligamenti u zglobu Rakitićeva lijeve noge su potrgani, tvrdi Bild. Hrvatski je veznjak hitno otpremljen u kliniku u Duisburgu gdje će ga pregledati specijalist.

Ukoliko se prva dijagnoza potvrdi, Rakitić će morati pauzirati četiri do šest tjedana, a sezona bi za njega u tom slučaju, piše Bild, vjerojatno bila završena.

Za službenu klupsku stranicu trener Schalkea je potvrdio ozljedu i dodao kako će Rakitićev oporavak trajati najmanje četiri tjedna. Schalkeov trener ne dijeli pesimizam njemačkog tabloida, te se nada kako bi se Rakitić mogao naći na terenu već prije kraja sezone.
[Vrh] Go down
http://chelseacro.tk/
Red_devil
Third League
Third League
Red_devil


Broj postova : 356
Age : 31
Bodovi : 12
Registration date : 07.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimečet oľu 20, 2008 9:54 pm

već sam se prepao da je i on izgubljen...al hvala Bogu vratit će se...ufff
[Vrh] Go down
Didier_D
Second League
Second League
Didier_D


Broj postova : 748
Bodovi : 17
Registration date : 07.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimepet oľu 21, 2008 10:27 am

Naša repka kao da je ukleta s tim ozljedama ali Rakitić će se vratiti to je dobro.
[Vrh] Go down
http://chelseacro.tk/
you like dags?
Third League
Third League
you like dags?


Broj postova : 343
Age : 35
Location : Old Trafford
Registration date : 11.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimepet oľu 21, 2008 7:28 pm

za 2 tjedna bi rakitić trebao počet sa lakšim treninzima, a za već mjesec dana ga možemo očekivat na terenima...
[Vrh] Go down
Didier_D
Second League
Second League
Didier_D


Broj postova : 748
Bodovi : 17
Registration date : 07.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimepet oľu 21, 2008 7:40 pm

to je super ja sam se već *srao da je dugacka ozlijeda.
[Vrh] Go down
http://chelseacro.tk/
metkovac
Non League
Non League
metkovac


Broj postova : 186
Bodovi : 6
Registration date : 07.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimeuto oľu 25, 2008 12:06 am

blizi se prijateljska tekma sa škotskom..
nadam se pobijedi ali ce biti teska utakmica ..
[Vrh] Go down
Didier_D
Second League
Second League
Didier_D


Broj postova : 748
Bodovi : 17
Registration date : 07.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimeuto oľu 25, 2008 10:20 am

Evo ovo je prva tekma bez eduarda vidjet ćemo kako će biti
ja se nadam pobijedi biti će gusto
[Vrh] Go down
http://chelseacro.tk/
Red_devil
Third League
Third League
Red_devil


Broj postova : 356
Age : 31
Bodovi : 12
Registration date : 07.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimeuto oľu 25, 2008 12:52 pm

Nadam se da će Klasnić dobiti priliku pa da vidimo kak će se on snać u repki
[Vrh] Go down
MiCkeY
Non League
Non League
MiCkeY


Broj postova : 145
Location : STC ZAGREB
Bodovi : -2
Registration date : 20.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimeuto oľu 25, 2008 12:55 pm

ma klasnic i petric jedino kako tako mogu zamjenit dudu-a...a inace da me se pita kog bi stavio umjesto dudu-a je Kalinic....lik je lud sto se nogometa tice
[Vrh] Go down
Didier_D
Second League
Second League
Didier_D


Broj postova : 748
Bodovi : 17
Registration date : 07.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimeuto oľu 25, 2008 1:02 pm

Napad imamo Klasnića,Petrića i Olića
ja bi stavio Klasnića i Petrića a Olića bi poslije uveo umjesto Klasnića
[Vrh] Go down
http://chelseacro.tk/
Didier_D
Second League
Second League
Didier_D


Broj postova : 748
Bodovi : 17
Registration date : 07.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimesri oľu 26, 2008 10:07 am

Bilić je stavio u napad Petrića i Olića Klasnić je na klupi
[Vrh] Go down
http://chelseacro.tk/
metkovac
Non League
Non League
metkovac


Broj postova : 186
Bodovi : 6
Registration date : 07.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimečet oľu 27, 2008 12:54 am

jebemti škotsku! Evil or Very Mad

mogli smo biti bolji..masa propustenih napada.
sada se vidi koliko nam nedostaje EDUARDO(glupi enlgezi).
nevjerujem da cemo doci do cetvrtfinala na europskom Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Red_devil
Third League
Third League
Red_devil


Broj postova : 356
Age : 31
Bodovi : 12
Registration date : 07.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimečet oľu 27, 2008 2:42 am

ja sam zadovoljan našom igrom,mogli smo doći do pobjede i primili smo glupi gol,no osjetio se izostanak Eduarda.Ali to je tek prijateljska utakmica,bez prevelikog riskiranja i borbenosti.I ne znam zašto ti metkovac sumnjaš u naše dečke,pa Poljaci su spušili od SAD-a 0:3 na svom terenu,a Austrija je vodila 3:0 protiv Nizozemske i na kraju je bilo 3:4 za Nizozemsku,no kao što rekoh to su samo prijateljske i ne mora značiti da će tako repke igrati na Euru,još ima dosta vremena...
[Vrh] Go down
vukovarac2
Third League
Third League
vukovarac2


Broj postova : 271
Location : Vukovar
Bodovi : -2
Registration date : 24.03.2008

Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitimečet oľu 27, 2008 1:44 pm

pa klasnic se sece po terenu jer vi ne vidite onaj simic pa budan sto je on promasio sa 6 metara strava...slobodnjake smo imale ovi skoti 7,5 metara od lopte klasnic opalio otisla van i iznad gola


Zadnja promjena: vukovarac2; čet oľu 27, 2008 8:22 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hrvatska nogometna reprezentacija Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska nogometna reprezentacija   Hrvatska nogometna reprezentacija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hrvatska nogometna reprezentacija
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hrvatska Navijacka Scena

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Premiership Croatia :: Ostalo/Other :: Nogomet-
Forum(o)Bir: